Auginantiems vaikus

Privatus darželis Kauno centre"Draugaukime"

Privačiame DARŽELYJE priimami vaikučiai priežiūrai nuo 1.5 iki 6 metukų , Kauno senamiestyje D.Poškos g.(šalia Gruodžio g.)Galima VALANDINĖ priežiūra. Dalį mokesčio sumos už darželį kompensuoja savivaldybė. Telef.:864860003. Vyksta įvairūs užsiėmimai.!! Mielai laukiame visų:)Apsilankykite !
Daugiau Facebook info:   DarželisDraugaukime -Profilis -Apie http://www.facebook.com/vaikuciudarzelis.draugaukime/info » D.Poškos g.13 ,Kaunas. draugaukime.darzelis@gmail.com ; 864860003

Liepos mėnesį prižiūrime jūsų vaikučius :)

Jei neturite kur palikti savo vaikučių liepos mėnesį, tai mes esame puiki išeitis :) 24 metų moteris ir 16 metų mergina, turinčios darbo su vaikais patirties, mielai prižiūrėtų jūsų mažylius nuo 5 metų mini grupėje (nuo 4 iki 6 vaikų) todėl vaikai turės ir bendraamžių draugiją. Vaikus prižiūrėsime 42 kvadratų bute, Švyturio gatvėje. Vaikai bus užimti įvairia veikla, žaidimais, bus vedami į lauką. Dėl vaiko maitinimo esant poreikiui susitarsime asmeniškai. 1,8 euro i valandą vienam vaikui. Abi mylime vaikus ir vaikai mus taip pat myli, patys tuo įsitikinsite :)

Vaikų priežiūra-privatus MINI darželis Kauno centre

Privačiame MINI   DARŽELYJE priimami vaikučiai priežiūrai nuo 2 iki 6 metukų , Kauno centre šalia Laisvės al. Grupėje yra iki 12 vaikų. Galima VALANDINĖ priežiūra. Dalį mokesčio sumos už darželį kompensuoja savivaldybė. Telef.:864577167. Vyksta įvairūs užsiėmimai.!! Mielai laukiame visų:) Apsilankykite !
Daugiau Facebook info:   DarželisDraugaukime -Profilis -Apie http://www.facebook.com/vaikuciudarzelis.draugaukime/info » A.Mickeviciaus g.27D-5,Kaunas. draugaukime.darzelis@gmail.com ; 8645-77167, 864860003

Vaikų priežiūra-MINI darželis Kauno centre

DABAR NUOLAIDOS!!! MINI   DARŽELYJE priimami vaikučiai priežiūrai nuo 2 iki 6 metukų ,Kauno centre šalia Laisvės al. Grupėje yra iki 12 vaikų. Galima VALANDINĖ priežiūra. Dalį mokesčio sumos už darželį kompensuoja savivaldybė. Telef.:864577167. Vyksta įvairūs užsiėmimai.!! Mielai laukiame visų:) Apsilankykite !
Daugiau Facebook info:   DarželisDraugaukime -Profilis -Apie http://www.facebook.com/vaikuciudarzelis.draugaukime/info » A.Mickeviciaus g.27D-5,Kaunas. draugaukime.darzelis@gmail.com ; 8645-77167, 864860003

 

3 in 1 Stokke Xplory Užpildytas V4 kūdikio vežimėlis

Stokke Xplory vežimėlis suteikia pilną transporto sprendimą, prisitaikyti prie besikeičiančių poreikių jūsų augančio vaiko, novatoriškas ir pažangaus, malonu dirbti ir manevringumas. Jis sukurtas aplink tvirtos centrinės juostos, todėl tvirtas ir saugus ir lengvai sulankstyti ir laikyti atokiau. Su savo nešiojamojo lopšio už naujagimiui ir reguliuojamo sėdynės už augančio vaiko.

Kas įtraukta: