Gyvūnai

Parduodami sibiro haskiai su kilmės dokumentais

2015-05-14 mūsų veislyne gimė nuostabūs sibiro haskių veislės šuniukai. Parduodami 2 perspektyvūs patinėliai, kuriems šiuo momentu yra 25 dienos. Į naujus namus šuniukai galės keliauti tik nuo 3 mėn. Kiekvienas bus dehelmintizuotas, vakcinuotas, čipuotas ir turės FCI kilmės dokumentus.

Šuniukų tėvai:
Abu šuniukų tėvai yra daugkartiniai įvairių šalių čempionai. Tėvas ne kartą pripažintas lyderiu sporte. Abiems buvo atlikti būtini tyrimai, kurie parodė, kad šuniukų tėvai yra visiškai sveiki.

Parduodami Jorkšyro Terjerai

Pas mus namuose - naujos šeimos šiluma!. Jau galima rezervuoti gegužės 8d. gimusius du Jorkšyro terjero patinėlius ir dvi kalytes.Tėveliai gyvena kartu. Mamytės svoris 3kg., o tėvelio svoris 2,9kg. Laukiame mylinčių ir atsakingų šeimininkų . Abi kalytes ir vieną patinėlį jau rezervavo:). LAISVAS VIENAS PATINĖLIS. Mažylius bus galima pasiimti jau liepos pradžioje dehelmintizuotus ir pirmą kartą vakcinuotus.

Nykštukiniai pinčeriai

Parduodu Nykštukinius pinčerius. Labai draugiškos ir mielos kalytės. Šios veislės šunys dar vadinami mini dobermanais. Jie lengvai dresuojami, greitai įsimina komandas. Be to, tai puikus sarginis šuo tinkamas auginti ir bute ir name. Nykštukiniai pinčeriai labai myli ir saugo šeimos vaikus. Liko tik dvi kalytės. Joms 3 mėnesiai.
860098223 arba 860540698