Namai

Parduodu nama

Anykščių raj. Andrioniškio miestelyje parduodamas namas su ūkiniais pastatais, garažais,šalia miško, nauja kanalizacija, naujas pečius,500 m iki upės, miestelyje yra trys parduotuvės, biblioteka, seniūnija, medicinos punktas, bažnyčia. Patogus susisiekimas, rami aplinka, asfaltuotas privažiavimas. Iki Anykščių miesto 12 km. Be tarpininkų.

naujas medinis namas is bruso

Parduodu nesurinktą medinį namą,kuris yra iš lietuviškos pušies brusų,pjautų žiemą ir tris metus džiovintus natūraliomis sąlygomis su stogo danga bei sienomis,namo išmatavimai yra 6*12 metrų su mansarda,bendras plotas virš 100 kvadratų.Šis namas yra vienetiniame variante,nes parduoda privatus asmuo ir turi tik vieną šį namą pardavimui.Šio namo statybai paruošta rinktinė mediena amžiumi virš 100 metų iš Varėnos miškų.Šio namo statybą galime pradėti pavasarį,bet kurioje Lietuvos vietoje galime surinkti šį namą pirkėjo sklype pagal prisegamą.Planas prisegamas,tačiau įmanomi ir kiti šio namo iš

Išnuomojamas 312 kv.m prabangus 3 aukštų gyvenamasis namas Palangos miesto centre

Gyvenamasis namas yra Palangos miesto centre (Naglio al. Ir Jūratės g. sankryžoje), pušyne, vien tik sklypo teritorijoje yra virš 80 pušų, iki jūros 150 m, iki Basanavičiaus g. 200 m. Artimiausioje aplinkoje vyrauja mažaukščiai gyvenamieji namai. Už sklypo yra pušyno rekreacinė zona. Šis namas yra išskirtinai geroje, patogioje ir paklausioje vietoje. Namas pastatytas 2008 m. Jame yra visos miesto komunikacijos: elektra, vanduo, kanalizacija, dujos, telekomunikaciniai ryšiai.

Namas su žemės sklypu Ignalinos r.

Parduodamas namas kartu su 2 hektarais žemės + galima 1 hektarą išsipirkti iš valstybės. Yra garažas, ūkinės paskirties pastatai, pirtis, lauko rūsys. Yra galimybė išsikasti didelį tvenkinį, naudoti žemę visiems žemės ūkio darbams. Šalia gyvenamojo namo yra didelis vaismedžių sodas. Kaimo kelias yra asfaltuotas ir gerai prižiūrimas žiemą. Įmanomas pirkimas išsimokėtinai. Daugiau informacijos apie kainą, namą, žemės sklypą telefonu: 862281708

 

SKUBIAI. Kotedžas Klaipėdoje.

 Tvarkingas, pilnai įrengtas, šiltas ir jaukus keturių kambarių kotedžas per du aukštus. Jokių papildomų investicijų, puikus susisiekimas su miestu. 
Tai tikrai puiki vieta gyventi-nuosavas kiemelis džiugins ne tik vasarą, bet ir žiemą. 
Žiemos metu šildymas bus ekonomiškas, o bute bus šilta ir jauku. Pirmas aukštas: didelė virtuvė su baldais sujungta su svetaine. (svetainę puošia jaukus ir veikiantis židinys). Antrame aukšte: 3 kambariai bei tualetas kartu su vonia. 
Visada galite apžiūrėti Jums patogiu laiku. Kaina derinama.