Nuoma

Dviejų kambarių butas Šventojoje

Jaukus dviejų kambarių butas Šventojoje,Pušyno g.,300m iki jūros.
Gali apsistoti iki 8 žmonių.Viename kambaryje 2 sofos-lovos,kitame-plati miegamojo lova ir sofa-lova.Butas pirmame aukšte,įstiklintas balkonas.Virtuvėje yra viryklė,mikrobangė, el.virdulys,šaldytuvas,visi reikalingi indai ir įrankiai.Mašiną galima pasistatyti kieme.Yra 2 televizoriai,interneto prieiga.Kaina 29 -70 eurų parai,priklauso nuo laikotarpio ir zmonių skaičiaus
Rezervuoti galima pervedant vienos paros dydžio sumą į SEB banko sąsk.
Nr.LT397044000831614349.Del vietų sambinkite arba rašykite@ laišką.

Poilsis Pirtis Kubilas Renginiai Vestuvės Sodyba

AKCIJA iki sausio 31 d. 
20 km nuo Trakų, iki 50 asmenų Poilsis gamtos apsuptyje, Pirties, Kubilo, Sodybos, Salės, Namelių Nuoma 
SODYBA JŪSŲ ŠVENTEI IR POILSIUI, ROMANTISKAS POILSIS 
Šveskite vestuves, šventes,organizuokite įmonių renginius, jubiliejus,gimtadienius,krikštynas, susitikimus iki 50 asmenų gamtos apsuptyje pušyne šalia tvenkinių Trakų rajone. Siūlome romantiškai pailsėti ir 2 asmenims nameliuose su židiniais, pasikaitinti pirtyje bei kubile. 
Sodyba su pirtim ir kubilu, 7 ha sutvarkyta,privati, uždara ir nakti apšviesta teritorija. 

Pirtelė- džiakuzzi

Norintiems gerai praleisti laiką siūlome apsilankyti viešbutyje "Vaivorykštė", kuriame rasite teikiamą išskirtinę paslaugą- pirtelės ir sūkurinės vonios nuomą. Sūkurinėje vonioje, kuri išsiskiria gražiu dizainu ir povandeniniu apšvietimu, yra įrengta burbulinė sistema.

Pirties nuomos kaina 40 Eur-2val.
Sūkurinės vonios nuomos kaina 30 Eur-2 val.
Sūkurinės vonios ir pirties nuomos kaina 60 Eur- 2 val.

Viešbučio "Vaivorykštė" pokylių salės

Palankiausiomis sąlygomis nuomojame dvi pokylių sales. „Romantic“ klasikinio tipo pokylių salė, talpinanti iki 70 žmonių, jauki ir išskirtiniu dizainu įrengta salė suteiks kiekvienai Jūsų šventei malonią nuotaiką.
„Malibu“ – neomoderno stiliaus salė, įrengta speciali apšvietimo bei garso sistema. Ši salė tiems, kas ieško išskirtinės aplinkos savo šventei, nenusivilsite savo šventę suorganizavę būtent čia!

Apsilankykite viešbutyje „Vaivorykštė“

Viešbutis „Vaivorykštė“ (Gytarių g. 25, Šiauliai) yra įsikūręs Šiaurės Lietuvoje, apie 500 m. nuo prekybos ir pramogų centro „Akropolis“ ir apie 700 m. nuo prekybos centro „Aidas“, kuriame veikia boulingas, žaidimų salonas. 2011 metais renovuotas viešbutis Šiaulių miesto svečiams ir gyventojams siūlo nakvynę patraukliomis kainomis. Vienu metu viešbutyje galime priimti iki 78 asmenų. Pastate yra įrengtos dvi pokylių salės, talpinančios nuo 20 iki 150 svečių: pokylių salė "Romantic" - klasikinio stiliaus su baru ir scena bei "Malibu" - neomoderno stiliaus salė.