Žaislai

Lėlės vežimėlis, lovytės, kėdutė

Labai geros būklės, mažai naudotas lėlės vežimėlis (sumažinta tikro vežimėlio versija). Vežimėlis oranžinės spalvos, tvirtu metaliniu rėmu, 4 padėčių, yra krepšys lėlės reikmėms sudėti. Vežimėlis tinkanti kalėdinei dovanai.

Taip pat parduodama lėlės supama lovytė su rožiniu baldakimu, lovytė - maniežas ir maitinimo kėdutė. Visų žaislų metaliai rėmai.

Kaina derinama paskambinus telefonu arba sms.

Vėžlys migdukas - lempa

Kaina Be originalios pakuotės tik 14.76 eur ( kaina su pakuote 24.60 )

Ramus jūrinis vėžlys - nuramina savo šviesos bangavimais, raminančiais bangų mūšos garsais ir panardina į saldų miegą. Mielas vežliukas migdukas taps geriausias draugas vaikučio kuris bijo tamsos. Šviečiantis vėžliuko kiautas atstoja naktinę lempą. Galimi 2 raminantys bangų garsai. Groja dvi ramios melodijos Tranquil Melody ir Ocean Wave. Galimybė reguliuoti šviesos ryškumą. Automatinis išsijungimas po 23 minučių. 3 AA tipo baterijos (rinkinyje yra). Matmenys: 25 cm ilgio.

Vaikščiojantys, dviračiu važiuojantys Pimpačkiukai

Vaikščiojantis Pimpačkiukas. Paspaudus ant rankos esantį mygtuką Pimpačkiukas pradės greitai vaikščioti ir skleisti juokingas melodijas.
Dedamos 3 AA tipo baterijos.
Kaina 12.20 €

Pimpačkiukas ant dviračio. Paspaudus mygtuką Pimpačkiukas pradės labai juokingai važiuoti , taip pat bus skleidžiama nuotaikinga muzika.
Kaina 15.10 €

Prekes galima įsigyti V.Krėvės pr. 49 Kaunas. Parduotuvėje RĖDA- Superprekės
Arba urmo Bazėje 11 sandėlis 12 vieta. Superprekės

Taip pat siunčiame į visus miestus

LEGO City konstruktoriai

puikus gaisrininku burys jau pasiruoses jusu vaiku kambari uzgesinti visus gaisrus!

lavinamasis žaislas iš daugybės lego kaladelių, iš kurių galėsite sukonstruoti gaisrininkų brigadą su trimis gaisrininkais, gaisrine gesinimo masina ir priesgaisriniu kopecių masina.

Konstruktorius Mažasis inžinierius - Ratukai

Konstruktorius sudarytas iš 62 spalvotų tvirto plastiko detalių. Pridedama išsami naudojimosi instrukcija tad vadovaudamasis ja vaikas galės sustatyti įvairiausius statinius. Priemonė ugdo rankų ir akių koordinaciją simetrijos ir erdvės supratimą smulkiosios motorikos įgūdžius. Padeda pažinti ir suprasti net mechanikos principus nes teisingai sudėlioti ratukai gali sukti vienas kitą. Pakuotė – plastiko dėžė su užspaudžiamomis rankenomis.; Gamintojas Genius Toy Lytis Abiems Amžius 2 m. 3-4 m. 5-7 m. 8-11 m.